RITUÁL MENARCHÉ – OSLAVA (NEJEN) PRVNÍ MENSTRUACE

 

Zažijte rituál, který podpoří vaše ženství a ženskou energii, vnímání vlastního cyklu, úctu ke svému tělu a lepší přijetí a prožívání menstruace.

Menarché – neboli oslava (nejen) první menstruace je velmi léčivým rituálem pro každou ženu.

Můžete ho dopřát své dceři pro oslavu vstupu do ženství – první menstruace, ale může si ho dopřát každá žena kdykoliv. Zpětně si žena rituál často mnohem více vychutná a ocení jeho přínos. Zpětnou oslavu menarché můžete často najít pod názvem Menarché – return.

Rituál Menarché pomůže ženě procítit posvátnost svého těla a především lůna, oslavit své ženství, a lépe přijímat jak svou cykličnost, tak samotnou menstruaci. Učíme se vnímat menstruaci jako dar, ne prokletí.  Menstruační krev jako posvátnou tekutinu našeho těla, ne odpad. A podporovat sebelásku a sebepřijetí obecně. To může léčivě působit i na bolestivou menstruaci a její prožívání.

To vše navíc v léčivém ženském kruhu plném podpory, sdílení a péče.

 

TOUŽÍTE SI SVÉ ŽENSTVÍ UŽÍVAT NAPLNO? DOPŘEJTE SI TENTO RITUÁL!

 

O kouzle rituálu menarché prožitém dlouhá léta zpětně si můžete přečíst zde: Na Menarché rituál už jsem moc stará

Chcete oslavit své ženství při rituálu Menarché?

14 + 7 =

Napište mi na INFO@NAPRECHODU.CZ  nebo mě můžete sledovat na Facebooku či Instagramu 

CO O PŘECHODOVÝCH RITUÁLECH ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Vendulka nás provedla velice emotivním a krásným předporodním rituálem. Na naše přání společným pro mě i partnera. Pomohla nám si zvědomit, že jsme opravdu rodiče a vytvořila intimní a bezpečný prostor, ve kterém se střídaly díky, prosby, slzy i smích.. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme!

Zuzu a Píno

Předporodní rituál

Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život!

Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se. a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem.

Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji!

Olga Krajčová

Handfastingový a předporodní rituál


Share This