SVATEBNÍ RITUÁL – HANDFASTING

 

 • Toužíte po svatebním obřadu, který bude více než jen formalita?
 • Který jde více do hloubky, do emocí, autenticity a má i spirituální přesah?
 • Chcete mít takový obřad, po kterém skutečně toužíte, a mít průběh obřadu dle vašich přání, ne podle univerzální úřední šablony?

OBJEDNEJTE SI SVATEBNÍ RITUÁL!

Handfasting – neboli svazování rukou – je prastarou svatební tradicí. Nabízí neotřelý způsob, jak oslavit vstup do společného života, svazek novomanželů i svatební slib ze srdce, podle vlastních přání a vědomě.

Užít si ho můžete jako součást svatebního obřadu, odděleně od svatebního obřadu ve váš svatební den, ale i úplně nezávisle a dokonce i léta po samotné svatbě (obnovení svatebního slibu).

Je v něm prostor na:
 • očištění a propuštění starých vzorců, strachů, zátěže,
 • uctění předků a rodové linie,
 • poděkování rodině i jeden druhému,
 • vyslovení přání, jak chceme vztah prožívat,
 • vyslovení závazku a slibů jeden druhému
 • i závěrečné požehnání a obřadní svázání vašich životních cest v jednu.
Jak svatební rituál probíhá?

Pracujeme s energií místa i živlů – obřad v přírodě a naladění se na její sílu celý rituál podporují. Svatební rituál lze ale samozřejmě provádět kdekoliv, i v interiéru. Rituál si můžete užít jen ve dvou, se svědky, nebo se všemi svatebními hosty – je to na vás!

 

Důležitý je váš záměr.

Hloubka prožitku, emocí i dojetí vysoce překračuje klasický svatební obřad.

 

ZKUSTE TO I VY!

Více o samotném handfastingu – svazování rukou – se dočtete na BLOGU.

Chcete si objednat svatební rituál?

12 + 1 =

Cena:

 • od 12000,- Kč / menší obřad s 1 průvodkyní,
 • od 17000,- Kč / větší obřad se 2 průvodkyněmi.

V ceně rituálu 3-4 konzultace v délce 60-90 minut (online/offline) před obřadem, návrh rituálu na míru, základní vybavení pro rituál, přípravu rituálního místa, samotný rituál v délce cca 40-90 minut.

Napište mi na INFO@NAPRECHODU.CZ  nebo mě můžete sledovat na Facebooku či Instagramu 

CO O PŘECHODOVÝCH RITUÁLECH ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Vendulka nás provedla velice emotivním a krásným předporodním rituálem. Na naše přání společným pro mě i partnera. Pomohla nám si zvědomit, že jsme opravdu rodiče a vytvořila intimní a bezpečný prostor, ve kterém se střídaly díky, prosby, slzy i smích.. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme!

Zuzu a Píno

Předporodní rituál

Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život!

Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se. a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem.

Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji!

Olga Krajčová

Handfastingový a předporodní rituál


Share This